Restaurace

Vážení hosté, děkujeme za Váš zájem o naše služby.

Je nám líto,  během letošního roku 2023  budou naše gastronomické provozy částečně bez obsluhy.

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které jsou podávány formou bufetu (tzv. švédské stoly) v příjemném prostředí RESTAURACE a BARU

Pro organizované skupiny (cca od 30 osob) jsme po dohodě schopni v profesionálně vybavené kuchyni připravit polopenzi či plnou penzi, samozřejmě včetně coffee breaků apod.

250 m od našeho penzionu ale naleznete stylovou čínskou restauraci , 400 m od hotelu pak restauraci "Beránek" s českou a mezinárodní kuchyní, otevírací doby Vám ověří na recepci.

Také si lze předem objednat obědy i večeře do menu-boxů ze spřátelených restaurací v okolí, seznam restaurací je také k dispozici na recepci.

Jestliže chcete využít konzumace vlastních připravených jídel, pak můžete využít možnost ohřevu a připravená jídla si vychutnat v příjemném prostředí našich hotelových gastroprovozů.
V přípravně pokrmů 
naleznete mikrovlnnou troubu, přípravnu teplých nápojů s rychlovarnou konvicí, čajů, vlastní nápoje a pokrmy lze uložit do chladniček.

K dispozici je též základní kuchyňské vybavení v dostatečném množství, tedy zejména:
- talíře, příbory, skleničky, hrnky, dále utěrky, apod.

Občerstvit se lze také přímo v lobby baru u recepce hotelu, kde je široká nabídky nealko nápojů, moravských i zahraničních vín, i pálenek a lihovin.

Dále nabízíme točené a lahvové pivo od našeho partnera CHODOVAR, (výčepní automat na platební karty v hotelovém baru) a samozřejmě i italské espresso, v salonku hotelu (vedle recepce)

V letních měsících zve k příjemnému posezení pod košatým stromem s přirozeným stínem letní zahradní terasa s výhledem na vyhřívaný bazén s dětským brouzdalištěm a malým dětským hřištěm.

VEŠKERÉ OSTATNÍ SLUŽBY, vč.  BAZÉNU A WELLNESS PROCEDUR ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU!

Stylově řešená RESTAURACE je k dispozici, můžete posedět, popíjet své oblíbené drinky...

Kapacita restaurace je 60 osob.
Otevírací doba: denně 11.00 – 22.00

V této restauraci podáváme také snídaně ubytovaným hostům.
Snídaně, které pro Vás připravují z čerstvých surovin, jsou ve formě bohatých bufetových stolů .


Centrál restaurace
Centrál restaurace
Centrál restaurace
 

Bar

Zcela jiný pocit získáte v BARU, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína 

Kapacita baru je 50 osob.
Otevírací doba: denně 11.00 – 22.00

Centrál bar
 

Letní zahradní terasa

V letních měsících zve k posezení LETNÍ ZAHRADNÍ TERASA s příjemným výhledem na venkovní vyhřívaný bazén, v přírodním stínu košatého stromu.

Kapacita terasy je 40 osob.
Otevírací doba: denně 10.30 – 22.00 (pouze letní měsíce)

Centrál restaurace
Centrál restaurace
Centrál restaurace
 

Salonek

Konferenční možnosti nabízí SALONEK (35 osob) a sál o kapacitě do 100 osob se základním technickým vybavením a možnostmi doplňkových programů. Zde se tvoří základ strategie úspěchu intenzitou a kombinací seminářů, školení a relaxace.
Otevírací doba: denně - na vyžádání

Centrál salonek
 
Ikona místo

Hotel Centrál Klatovy,
Masarykova 300/II,
33901 Klatovy

Ikona telefon

Tel.: +420 376 314 571,
Tel.: +420 376 314 623