Vážení hosté,
můžeme Vám s potěšením oznámit, že WELLNESS HOTEL CENTRÁL *** 
je již opět v provozu takto:
hotelové provozy            od pátku, 28.05.       

Vaše VOUCHERY i OSTATNÍ PŮVODNÍ DRUHY REZERVACÍ stále zůstávají v platnosti, prosím, vybírejte termíny v předstihu, usnadníte spolupráci a realizaci pobytu oběma stranám, některé termíny se již rychle naplňují!
Přijímáme objednávky na pozdní jarní a především letní termíny, vybírejte dovolenou s předstihem, termíny se rychle plní!
Pečujeme samozřejmě o vaše zdraví, ale rozhodně se nenecháme vmanipulovat do role kontrolorů!
Těšíme se na vaši návštěvu!


Rodinný hotel WELLNESS HOTEL CENTRÁL *** vystavěný v roce 1929, leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. Svým hostům nabízí bezplatné využití svého wellness areálu, jehož součástí je vyhřívaný venkovní i vnitřní relaxační bazén se slanou vodou a vodopádem, protiproudem a masážními lavicemi a teplotou vody 29°, finská a solná sauna, sluneční louka, nepřeberné množství kvalitních masáží a wellness procedur.

Ubytovat se můžete ve 47 pokojích a apartmá. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, WC, telefon s přímou provolbou, barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet zdarma.

Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Zcela jiný pocit získáte v baru, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína. Konferenční možnosti nabízí salonek (40 osob) a sál o kapacitě do 100 osob se základním technickým vybavením a možnostmi doplňkových programů. Zde se tvoří základ strategie úspěchu intenzitou a kombinací seminářů, školení a relaxace.

V letních měsících zve k příjemnému posezení pod košatým stromem s přirozeným stínem letní zahradní terasa s výhledem na vyhřívaný bazén s dětským brouzdalištěm. Samozřejmostí je parkování a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách hotelu.

WELLNESS HOTEL CENTRÁL *** je ovšem vyhlášen především svým doprovodným WELLNESS PROGRAMEM.

Při dvou rozsáhlých rekonstrukcích  bylo vybudováno KRYTÉ WELLNESS CENTRUM ve   sklepních prostorách hotelu na ploše téměř 300 m2, a VNĚJŠÍ WELLNESS CENTRUM propojené se zahradou na ploše téměř 300m2.

Tím jsme jsme učinili další kroky ke zkvalitnění služeb pro vás – veřejnost i hotelové hosty nabídli našim hostům realizovat i pobyty na delší dobu, aniž by se v areálu hotelu museli nudit.

Proč
WELLNESS HOTEL CENTRÁL ***?

  • klidná lokalita blízkosti historického centra Klatov
  • moderní wellness centrum s vnitřním i vnějším bazénem
  • rodinná atmosféra
  • konferenční prostory
  • pestrá nabídka sportovních a turistických aktivitv v okolí
  • parkování a Wi-Fi zdarma
 
Centrál bazén s SPA
Centrál bazén s SPA
Centrál bazén s SPA
 

Služby

Ikona
Wi-fi zdarma
Ikona
Úschova zavazadel
Ikona
Recepce 24 hodin denně
Ikona
Výtah
Ikona
Všechny prostory nekuřácké
Ikona
Parkování
(za poplatek 90 Kč)
Ikona
Restaurace
Ikona
Bar
Ikona
Rodinné pokoje
Ikona
Konferenční prostory
(za poplatek)
Ikona
Domácí zvíře
190Kč/den
Ikona
Sluneční terasa
Ikona
Finská sauna
Ikona
Solná sauna
Ikona
Krytý bazén
Ikona
Vnější bazén
Ikona
Brouzdaliště
Ikona
Masáže
(za poplatek)
Ikona
Dětská postýlka
(za poplatek)
Ikona
Úschovna jízdních kol
 
Ikona místo

Hotel Centrál Klatovy,
Masarykova 300/II,
33901 Klatovy

Ikona telefon

Tel.: +420 376 314 571,
Tel.: +420 376 314 623