Vítejte ve Wellness Hotelu Centrál Klatovy    


Rodinný hotel WELLNESS HOTEL CENTRÁL *** vystavěný v roce 1929, leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. Svým hostům nabízí bezplatné využití svého wellness areálu, jehož součástí je  venkovní i vnitřní relaxační bazén se slanou vodou a vodopádem, protiproudem a masážními lavicemi a teplotou vody 28°, finská a solná sauna, sluneční louka, nepřeberné množství kvalitních masáží a wellness procedur.

Ubytovat se můžete ve 47 pokojích a apartmá. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, WC,  barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet zdarma.

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které jsou podávány formou bufetu (tzv. švédské stoly) v příjemném prostředí RESTAURACE a BARU
Pro organizované skupiny (cca od 30 osob) jsme po dohodě schopni v profesionálně vybavené kuchyni připravit polopenzi či plnou penzi, samozřejmě včetně coffee breaků apod.

250 m od našeho penzionu najdete stylovou čínskou restauraci , 450 m od hotelu pak restauraci "Beránek" s českou a mezinárodní kuchyní, otevírací doby Vám ověří na recepci.

Také si lze předem objednat obědy i večeře do menu-boxů ze spřátelených restaurací v okolí, seznam restaurací je také k dispozici na recepci.

Jestliže chcete využít konzumace vlastních připravených jídel, pak můžete využít možnost ohřevu a připravená jídla si vychutnat v příjemném prostředí našich hotelových gastroprovozů.
V přípravně pokrmů naleznete
 mikrovlnnou troubu, přípravnu teplých nápojů s rychlovarnou konvicí, čajů, vlastní nápoje a pokrmy lze uložit do chladniček.

K dispozici je též základní kuchyňské vybavení v dostatečném množství
- talíře, příbory, skleničky, hrnky, dále utěrky, apod.

Občerstvit se lze také přímo v lobby baru u recepce hotelu, kde je široká nabídky nealko nápojů, moravských i zahraničních vín, i pálenek a lihovin.

Dále nabízíme točené a lahvové pivo od našeho partnera CHODOVAR, (výčepní automat na platební karty) v hotelovém a samozřejmě i italské espresso - v salonku hotelu (vedle recepce)

V letních měsících zve k příjemnému posezení pod košatým stromem s přirozeným stínem letní zahradní terasa s výhledem na vyhřívaný bazén s dětským brouzdalištěm
a malým dětským hřištěm.

Samozřejmostí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách hotelu.


PARKOVAT  lze buď zdarma před hotelem či v přilehlých ulicích, nebo můžete využít HOTELOVÉ PARKOVIŠTĚ ve dvoře u hotelu, poplatek 100,- Kč / noc.

WELLNESS HOTEL CENTRÁL *** je ovšem vyhlášen především svým doprovodným WELLNESS PROGRAMEM.


Při dvou rozsáhlých rekonstrukcích  bylo vybudováno KRYTÉ WELLNESS CENTRUM ve   sklepních prostorách hotelu na ploše téměř 300 m2, a VNĚJŠÍ WELLNESS CENTRUM propojené se zahradou na ploše téměř 300m2.

Tím jsme jsme učinili další kroky ke zkvalitnění služeb pro vás – veřejnost i hotelové hosty nabídli našim hostům realizovat i pobyty na delší dobu, aniž by se v areálu hotelu museli nudit.

Proč
WELLNESS HOTEL CENTRÁL ***?

  • klidná lokalita blízkosti historického centra Klatov
  • moderní wellness centrum s vnitřním i vnějším bazénem
  • rodinná atmosféra
  • konferenční prostory
  • pestrá nabídka sportovních a turistických aktivitv v okolí
  • parkování a Wi-Fi zdarma
 
Centrál bazén s SPA
Centrál bazén s SPA
Centrál bazén s SPA
 

Domácí zvířata:

PSI A JINÁ DOMÁCÍ ZVÍŘATA JSOU V HOTELU VÍTÁNA, POKUD JSOU MAJITELI ZVLÁDNUTA, NEOBTĚŽUJÍ OSTATNÍ HOSTY,
NENARUŠUJÍ PROVOZ HOTELU A NENIČÍ HOTELOVÉ VYBAVENÍ.

psi a ostatní zvířata nesmí zůstat sami na pokoji                                                                                                                                                                                                                              psi a ostatní zvířata nepobíhají volně bez vodítka po hotelu

psi a ostatní zvířata se i s majitelem po hotelu pohybují pouze na vodítku

psi a ostatní zvířata nemají přístup k bufetu s jídlem

Ohleduplnost je zde na místě. Ne každý host musí sdílet lásku k Vašemu zvířeti společně s Vámi.

Služby

Ikona
Wi-fi zdarma
Ikona
Úschova zavazadel
Ikona
Recepce 24 hodin denně
Ikona
Výtah
Ikona
Všechny prostory nekuřácké
Ikona
Parkování
(za poplatek 100 Kč)
Ikona
Restaurace
Ikona
Bar
Ikona
Rodinné pokoje
Ikona
Konferenční prostory
(za poplatek)
Ikona
Domácí zvíře
200Kč/den
Ikona
Sluneční louka
300Kč
Ikona
Finská sauna
Ikona
Solná sauna
Ikona
Krytý bazén
Ikona
Vnější bazén
Ikona
Brouzdaliště
Ikona
Masáže
(za poplatek)
Ikona
Dětská postýlka
(za poplatek)
Ikona
Úschovna jízdních kol 
Ikona místo

Hotel Centrál Klatovy,
Masarykova 300/II,
33901 Klatovy

Ikona telefon

Tel.: +420 376 314 571,
Tel.: +420 376 314 623