awards 2012
[cz]  [de]  [en]

  Firma Centrál Klatovy, spol s.r.o Masarykova 300/II 339 01 Klatovy Česká Republika

Telefon 00420 - 376 - 314 571  00420 - 376 - 314 623
Email: hotel@centralkt.cz

IČ 48365220 / DIČ CZ48365220

spol. zapsaná v OR u KS Plzeň, odd C. vl 3920  

 

Vzhledem k  

o přijetí krizového opatření

SDĚLUJEME že

prozatím  do  28.02. 2021   uzavíráme VŠECHNY HOTELOVÉ  PROVOZY

 

 


 

 

 

 

WELLNESS HOTEL CENTRÁL***, vystavěný v roce 1929, leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** nabízí po celkové rekonstrukci ubytování ve 47 pokojích a apartmá. Všechny POKOJE mají vlastní koupelnu, WC, telefon s přímou provolbou, barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet. Atmosféru počátku našeho století navozuje nejenom stylový nábytek, ale i všechny ostatní pokojové doplňky. Moderní protipožární signalizace na všech pokojích je samozřejmostí. Pro naše motorizované hosty nabízíme možnost úschovy automobilu v deseti hotelových garážích. Stylově řešená RESTAURACE je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Zcela jiný pocit získáte v BARU, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína či posezení při krátkém programu nebo tanečním večeru v denních i nočních hodinách. Konferenční možnosti nabízí SALONEK (45 osob) a sál o kapacitě do 100 osob se základním technickým vybavením a možnostmi doplňkových programů. Zde se tvoří základ strategie úspěchu intenzitou a kombinací seminářů, školení a relaxace. V letních měsících zve k posezení LETNÍ ZAHRADNÍ TERASA s výhledem na vyhřívaný bazén. Darovat svému tělu pár hodin pohody můžete v nově otevřeném WELLNESS CENTRU jehož součástí je  vyhřívaný venkovní relaxační bazén 8 x 6m se slanou vodou a vodopádem, dětské brouzdaliště, relaxační vnitřní bazén o velikosti 8 x 6m se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a masážními lavicemi s teplotou vody 29°, finská a solná sauna, sluneční louka, různé druhy masáží, hydroterapie,  termoterapie, uhličité koupele a mnohé další. 

 

   Přijďte vychutnat rodinnou atmosféru hotelu ze třicátých let, z dob, kdy gastronomie prožívala svůj zlatý věk, ve městě, které dýchá atmosférou historie a pohody uprostřed nádherné nedotčené krajiny.

  
Pro zkvalitnění Vašeho pocitu byl interiér wellness centra zpracován výtvarníkem. Výtvarná díla se prolínají celým prostorem včetně osvětlení. Za povšimnutí jistě stojí i strop v ochlazovně. Jsme jedni z mála, kteří dokáží spojit aktivní odpočinek s kulturním prožitkem.
PŘIJEĎTE A DEJTE NÁM MOŽNOST O VÁS PEČOVAT.